ВЧИТЕЛІ ГІМНАЗІЇ

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рівень освіти

Кваліфікація

Посада

1.

Рибак Петро

Іванович

вища

Вчитель фізики і математики

Директор школи

Вчитель фізики

Вчитель інформатики

2.

Поляк Людмила

Михайлівна

вища

Вчитель початкових класів

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Вчитель початкових класів

3.

Григоришин Лариса

Михайлівна

вища

Вчитель української мови та літератури

Вчитель української мови та літератури

4.

Негрич Ольга Михайлівна (відпустка по догляду за дитиною)

вища

Вчитель англійської та німецької мови

Вчитель англійської мови

5.

Рибак Уршуля Михайлівна

вища

Вчитель російської мови та літератури

Вчитель світової літератури

6.

Головата Марія Василівна

вища

Географія

Вчитель географії

7.

Явдошняк Микола Васильович

вища

Вчитель музики

Вчитель музики

Керівник гуртка

8.

Полагнин Наталія

Василівна

вища

Вчитель біології

Вчитель біології і хімії

9.

Полагнин Дмитро

Васильович

вища

Математика

Вчитель математики

10.

Атаманюк Уляна Василівна (відпустка по догляду за дитиною)

вища

Вчитель початкових класів і французької. мови

Практичний психолог

Вчитель основ здоров’я

11.

Атаманюк Юрій Миколайович

вища

Вчитель фізкультури

Вчитель фізкультури

12.

Зондюк

Уляна Василівна

вища

Вчитель початкових класів та виховна робота

Вчитель початкових класів

13.

Козлан Ганна Михайлівна

вища

Педагогіка і методика початкового навчання

Вчитель початкових класів

14.

Ориняк Марія Михайлівна

вища

Вчитель початкових класів

15.

Ориняк Галина Юріївна

вища

Педагогіка і методика початкового навчання

Вчитель початкових класів

16.

Атаманюк Христина Василівна (відпустка по догляду за дитиною

вища

Вчитель української мови та літератури

Педагог-організатор

17.

Карп’як Любов Василівна

Неповна вища

Вчитель початкових класів

Вихователь ГПД

Вихователь дошкільна група

18
Ганцяк Надія
Іванівна
вищаПедагогіка і методика початкового навчанняПедагог-організатор
19.
Атаманюк Романія
Романівна

вищаВчитель англійської мовиВчитель англійської мови

20.

Сав’юк Тарас Юрійович(сумісник)

вища

Вчитель трудового навчання

Вчитель трудового навчання

21.

Федорчук Тарас Мирославович
(сумісник)

вища

Вчитель трудового навчання та інформатики

Вчитель інформатики



- заслужений працівник освіти України -1

- заслужений вчитель України -1

- вчитель-методист - 5

- старший вчитель – 7

Керівники методичних об’єднань:

1. ШМО вчителів початкових класів – Ориняк Марія Михайлівна;
2. ШМО класних керівників - Рибак Уршуля Михайлівна;

3. ШМО вчителів гуманітарного циклу - Григоришин Лариса Михайлівна

Члени творчих груп вчителів області:

1. Ориняк Марія Михайлівна - вчителів початкових класів;
2. Полагнин Дмитро Васильович – вчителів математики;
3.Атаманюк Юрій Миколайович – вчителів фізичної культури.
Кiлькiсть переглядiв: 396

Коментарi