До відома учнів та їх батьків!

2020-08-26

Шановні учні та батьки!

Повідомляємо, що освітній процес у Микитинецькій гімназії розпочнеться 01 вересня 2020 року. Форма навчання залежатиме від епідемситуації у Косівському районі.

Так, як на даний час, в Косівському районі епідеміологічна небезпека «червоної зони» то навчання учнів з 01.08.2020 по 06.08.2020 року буде проводитися дистанційно. Розклад уроків та час початку занять класні керівники доведуть до відома учнів та їх батьків. При зміні рівня епідеміологічної небезпеки в районі на «помаранчеву», «жовту» чи «зелену» навчання буде проходити в очному (звичайному) режимі за «Тимчасовими правилами перебування учнів у гімназії», складених на основі нормативних документів МОН та МОЗ, затвердженими педагогічною радою гімназії 25.08.2020 року.

Час початку занять в гімназії при очнійформі навчання.

1. Учні початкової школи навчатимуться з 9:00 год.

2. Навчання учнів 5 - 9-х класів розпочинатиметься о 8:30 год

Згідно з Постановою №42 від 30.07.2020 року "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину" винесено перелік тимчасових вимог:

1. На територію гімназії заходять тільки учні, вчителі та персонал.

2. Вхід на територію батьків (опікунів), бабусь, дідусів cyвopо зaбopoнено.

3. При вході до закладу освіти буде проводитися термометрія (допустима межа до t =37,2).

4. Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху, по всій школі ходити не дозволяється.

5. Батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть тepмомeтpiю у дитини, оцініть стан здopoв’я дитини та стан здopoв’я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з темпepaтурою, сильним головним бoлeм, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь – які ознаки OPВІ і ви залишаєте дитину вдома!!! Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здopoв’я дитини.

6. При вході в школу або в класі обробляти руки aнтиceптиком.

7. Під час уроків школярі можуть перебувати у класі без маски, учням 1-4 класів дозволено пересуватися у гімназії без маски, а пересування коридорами та подвір'ям гімназії учнів 5-9 класів повинно здійснюватися ОБОВ'ЯЗКОВО у масках.

8. Кожен учень ПОВИНЕН мати в своєму шкільному рюкзаку: 2-3 маски (крім учнів 1-4 класів), антисептик, вологі серветки і питтєву воду.

9. Забезпечення питного режиму вгімназії не буде, тому кожен обов’язково повинен приходити зі своєю пляшечкою води.

10. У разі підозри на захворювання учня ізолюватимуть, про що повідомлятиметься батьків (опікунів), а весь клас повинен піти на самоізоляцію.

11. За умови поганого caмoпoчуття учень повинен повідомити про свій стан здopoв’я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

12. Під час пандемії діти групи ризику ЗА ЗАЯВОЮ БАТЬКІВ можуть навчатися у дистанційному режимі.

13. При «помаранчевому» рівні епідеміологічної небезпеки вчителям рекомендують викладати свій предмет у захисних щитках або масках, в «жовтій» або «зеленій» зоні, вчителі повинні просто дотримуватися відповідної дистанції, викладати можна без масок.

Щодо харчування...

Воно здійснюватиметься згідно нових вимог безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні. Харчування безкоштовне або змішане таки буде.

Щодо медогляду.

Для дітей перших класівми просимо лише пройти сімейного лікаря, або педіатра, бажано окуліста і все ж таки картку щеплень. Це в інтересах дитини.

Для учнів 3 класів плановий, перенесено на 6 місяців.

Для працівників: перенесено на 6 місяців обов'язковий медогляд.

Щодо свята 1 вересня.

Очікуйте сюрпризи. Точно не буде загальної традиційної лінійки, але є цікаві ідеї для ВСІХ.

Щодо нашого спільного розуміння...

Важко щось спрогнозувати на далеку перспективу, але від усіх нас, від нашої спільної солідарності і залежить результат.

Дирекція гімназії надіється на нашу спільну "Честь! Порядність! Відповідальність!"

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi