До відома учні та батьків!

З понеділка 17 жовтня 2022 року освітній процес у Микитинецькій гімназії відновлюється в очному форматі відповідно до листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 10.10.2022 №803/01-14/02.1.

Навчання згідно тижневого розкладу уроків.

Початок занять о 9.00 год.

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ!

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., листа МОН України від 11.03.2020 р. №1/9-154, наказу№32 від 11.03.2020 року відділу освіти Косівської РДА «Про призупинення освітнього процесу в дошкільних та освітніх закладах через карантин», наказу №9 від 11.03.2020 по Микитинецькій гімназії «Про призупинення освітнього процесу в Микитинецькій гімназії через карантин» та з метою запобігання поширенню на території села коронавірусу СОVID-19 освітній процес в гімназії призупинено з 12.03 по 03.04.2020 р.

Шановні учні, батьки та працівники Микитинецької гімназії!

Повідомляємо, що очний освітній процес у Микитинецькій гімназії розпочнеться 21 вересня 2020 року на підставі рішення позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Протокол № 29 від 19.09.2020 року)

Подальша форма навчання учнів залежатиме від епідемситуації у гімназії.

Так, як на даний час, в Косівському районі епідеміологічна небезпека «помаранчевої зони» то навчання учнів з 21.09.2020 буде проводитися з відвідуванням здобувачів освіти приміщення гімназії.

Доводимо до Вашого відома

Час початку занять в гімназії при очній формі навчання.

1. Учні початкової школи навчатимуться з 9:00 год.

2. Навчання учнів 5 - 9-х класів розпочинатиметься о 8:30 год

Згідно з Постановою Уряду" Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину" винесено перелік тимчасових вимог:

1. На територію гімназії заходять тільки учні, вчителі та персонал.

2. Вхід на територію батьків (опікунів), бабусь, дідусів cyвopо зaбopoнено.

3. Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху, по всій школі ходити не дозволяється.

4. Батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть тepмомeтpiю у дитини, оцініть стан здopoв’я дитини та стан здopoв’я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з темпepaтурою, сильним головним бoлeм, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь – які ознаки OPВІ і ви залишаєте дитину вдома!!! Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здopoв’я дитини.

5. При вході в школу або в класі обробляти руки aнтиceптиком.

6. Під час уроків школярі можуть перебувати у класі без маски, учням 1-4 класів дозволено пересуватися у гімназії без маски, а пересування коридорами та подвір'ям гімназії учнів 5-9 класів повинно здійснюватися ОБОВ'ЯЗКОВО у масках.

7. Кожен учень ПОВИНЕН мати в своєму шкільному рюкзаку: 2-3 маски (крім учнів 1-4 класів), вологі серветки і питтєву воду.

8. Забезпечення питного режиму в гімназії не буде, тому кожен обов’язково повинен приходити зі своєю пляшечкою води.

9. У разі підозри на захворювання учня ізолюватимуть, про що повідомлятиметься батьків (опікунів), а весь клас повинен піти на самоізоляцію.

10. За умови поганого caмoпoчуття учень повинен повідомити про свій стан здopoв’я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

11. Під час пандемії діти групи ризику ЗА ЗАЯВОЮ БАТЬКІВ можуть навчатися у дистанційному режимі.

12. При «помаранчевому» рівні епідеміологічної небезпеки вчителям рекомендують викладати свій предмет у захисних щитках або масках, в «жовтій» або «зеленій» зоні, вчителі повинні просто дотримуватися відповідної дистанції, викладати можна без масок.

Щодо харчування...

Воно здійснюватиметься згідно нових вимог безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні.

Щодо нашого спільного розуміння...

Важко щось спрогнозувати на далеку перспективу, але від усіх нас, від нашої спільної солідарності і залежить результат.

Дирекція гімназії надіється на нашу спільну "Честь! Порядність! Відповідальність!"

Кiлькiсть переглядiв: 188

Коментарi